Міський голова Микола Романюк хоче, щоб Луцьком максимально курсував електротранспорт. Цей транспорт — екологічно чистий і економічно вигідний для жителів міста.
Міністр Андрій Пивоварський наголосив, що для України важливо, щоб у містах курсували тролейбуси, тож в уряді працюватимуть над тим, щоб допомогти Луцьку знайти кошти на таку заміну.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі правоохоронці ...
Наступна новина: На Житомирщині міліція та ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим