По прибуттю рятувальники встановили, що пожежа виникла у одній із кімнат житлового будинку. Бійці Держслужби з НС провівши бойове розгортання приступили до ліквідації пожежі за допомогою двох водяних стволів. Пожежу вдалося швидко приборкати. Однак ліквідовуючи вогонь в середині помешкання, рятувальники виявили на підлозі в одній із кімнат мертве тіло господаря.
Внаслідок пожежі вогнем було знищено меблі та речі домашнього вжитку в двох кімнатах та пошкоджено перекриття житлового будинку.
Наразі причина пожежі та розмір збитків встановлюється.
Шановні громадяни. Служба порятунку Рівненщини вкотре звертає Вашу увагу на суворій необхідності дотримання вимог пожежної безпеки у побуті та під час користування електронагрівальними приладами, пічним опаленням та відкритим вогнем. Бережіть своє життя та здоров’я.
ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Шахраї "кинули" ...
Наступна новина: На Тернопіллі в Управлінні ...
Майстерня з ремонту побутової техніки: як вибрати
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Ехать или остаться: сколько реально зарабатывают на стройке в Европе и Украине
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни