Про скоєння крадіжки до Кельменецького райвідділу міліції повідомив 80-річний мешканець районного центру. Потерпілий оцінив завдані збитки на загальну суму 600 гривень.
На місце події одразу виїхали працівники карного розшуку місцевого райвідділу міліції. Правоохоронці встановили, що до скоєння крадіжки причетний 37-річний мешканець Кельменців. Зловмисник раніше притягався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.
Чоловік зізнався у скоєному злочині та пояснив, що крадені непридатні для використання металеві вироби здав до найближчого пункту прийому металобрухту.
Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років. Слідство триває.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині внаслідок ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
Недвижимость в Грузии: что нужно знать?
Недвижимость Эсентепе: что нужно знать?
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering