Близько 18 години 44-річний водій автомобіля «Mitsubishi Pajerо», рухаючись по об’їзній дорозі, в районі кафе «Поле Чудес» допустив наїзд на пішохода, яка перебувала на проїжджій частині.

За словами водія, він пізно помітив жінку та не встиг загальмувати.

Травми, отримані потерпілою, виявились несумісні з життям.

За даним фактом слідчим відділом міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Триває розслідування, в рамках якого призначено ряд експертиз для встановлення усіх обставин дорожньо-транспортної пригоди.
СЗГ УМВС України
у Вінницькій області
Про це повідомили в прес-службі Державтоінспекції УМВС у Вінницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Закарпаття: на Хустщині під ...
Наступна новина: 11 лютого – День жалоби на ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Взрослые дни рождения: игры, которые точно понравятся всем
Почему разборчивые покупатели выбирают Beauty of Joseon? Взгляд на премиальный сегмент корейской косметики
Поставщикам ритейла — как настроить доставку в торговые сети без штрафов и задержек
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей