Про юну пацієнтку медики повідомили в міліцію і в лікарню прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці з′ясували, що потерпіла того вечора відпочивала разом з друзями в будинку знайомих неподалік залізничного вокзалу м.Мукачева. Компанія пила вино.
Коли дівчина повернулась з вечірки додому, їй стало зле, і батьки викликали швидку медичну допомогу. Юну пацієнтку довелось госпіталізувати до реанімаційного відділення. Обставини отруєння школярки з′ясовують правоохоронці та виясняють, де підлітки взяли алкоголь.
На батьків дівчини складено адміністративний протокол за невиконання ними обов'язків щодо виховання дітей.
Працівники міліції просять батьків неповнолітніх бути уважними до своїх дітей і докласти максимум зусиль, аби діти не страждали від необдуманих вчинків, адже деколи такі випадки закінчуються летально.
Наталія Машіко
Мукачівський МВ УМВС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: За добу на автошляхах ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим