« ми, як ніколи, розуміємо, що без активності простого селянина наше село не стане заможним. Вертикально інтегровані структури – це дуже добре, але селянин, з тими фінансовими труднощами, які є нині в українському селі, повинен вміти давати собі раду. На моє глибоке переконання, зробити це можна лише шляхом розвитку кооперації», - зазначив очільник Вінниччини Анатолій Олійник. А зважаючи на те, що з 2020 року має вступити в дію заборона на реалізацію молока з приватного сектору, це питання набуває ще більшої актуальності.
Керівник області підкреслив, що вже ПРООН/ЄС виділяє для Вінниччини кошти на створення 4 кооперативів: по заготівлі та переробці м'яса у Крижопільському та Жмеринському районах, з переробки молока у Томашпільському районі, а також кооперативу, що займатиметься сушінням фруктів, на Тиврівщині.
Для наочної демонстрації можливостей кооперативу у вирішенні питань молокозаготівлі, переробки та подальшої реалізації продукції, учасникам наради було запропоновано переглянути сюжет про діяльність кооперативного підприємства «Молочний край» села Панка Сторожинецького району Чернівецької області.
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі у Гусятині ...
Наступна новина: У Рівненській області ...