Метою засідання був розгляд пропозицій до SWOT – аналізу з урахуванням викликів сьогодення та SWOT-матриці порівняльних переваг, викликів та ризиків Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.
Директор департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Олександр Якубик, який головував на засіданні, відзначив високу активність членів робочої групи у наданні пропозицій та доповнень до спільного документа.
«Ми старались максимально врахувати усі зауваження, однак присутні тут добре розуміють – це лише перший крок, підґрунтя для подальшої успішної роботи»,- зауважив він.
Учасники засідання взяли участь у обговоренні SWOT – аналізу та SWOT-матриці Стратегії і вирішили працювати далі за планом та відповідно до методології.
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: 14 лютого – День жалоби в ...
Наступна новина: У Львові заснували ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей