Луцьк: чемпіонат міста з волейболу за крок до фінішу групового етапу

17.02.15 10:22 0 636
У неділю, в м.Млинів Рівненська область, відбувся 4-й тур ігор IV-го відкритого Чемпіонату міста Луцька з волейболу серед чоловічих команд сезону 2014-2015 років.

Господарі майданчика «Енергія» м. Млинів у першому поєдинку туру впевнено перемогла команду КДЮСШ №1 обласного центру з рахунком 3:0.

У другій грі, лідер першості, Луцький «Олюртранс», без особливих зусиль, з сухим рахунком 3:0 переміг команду підшипникового заводу «СКФ Україна».

Після поразки, зробивши певні висновки з попередньої гри і змінивши тактику «СКФ Україна» м. Луцьк вийшла на гру проти команди КДЮСШ №1 тільки перемагати, тому що втрата очок на фініші попереднього етапу могла вплинути на підсумкове місце команди. Заволодівши ситуацією на майданчику з перших хвилин гри «СКФ Україна» здобула впевнену перемогу в грі з рахунком 3:0.

Остання гра туру між господарями майданчика і луцьким «Олюртранс» стала справжньою окрасою для глядачів, які прийшли підтримати свої команди цього дня. Команди почергово володіли ініціативою по ходу гри. Лише у вирішальній п'ятій партії рідні млинівські стіни і шалена підтримка уболівальників «Енергії» дозволила їй здобути перемогу над лучанами у грі з рахунком 3:2.

Незалежно від результату останнього туру, визначилися команди, які продовжать боротьбу за нагороди цьогорічного чемпіонату.