На знак скорботи за загиблим у День жалоби на території області буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях на території області.
Також, в області доручено відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм аудіовізуальних засобів масової інформації, які діють на території області.
36-річний Ростислав Якубик загинув в зоні АТО 13 лютого. Трагедія сталася під час обстрілу міста Щастя. Похорон бійця запланований на 10.00 16 лютого у його рідному селі. Чоловык був активістом Майдану, очолював тернопільську «12 Сотню». На війну пішов добровольцем, адже казав, що не
може більше зі сторони дивитися на те, як його країну винищує ворог. Тернопільська обласна державна адміністрація висловлює щирі співчуття з приводу загибелі Героя!
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Леонід Бицюра: "Місія ...
Наступна новина: На Тернопільщині планують ...
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ