Хлопцеві 26 років і він мріє про підкорення Червоної планети, хоч й усвідомлює, якщо все вдасться, це буде квиток в один кінець, передає ТСН.
Потенційний марсіанин, а допоки мешканець Житомира Сергій Якимов, вже через 10 років може стати жителем Червоної планети. Організатори польоту на Марс, нідерландська компанія, відібрала українського інженера з-поміж 200 тисяч претендентів з усього світу. Нині добровольців сто, але на Марс полетять лише 24 людини. Доти на планету відправлять житлові модулі, оранжерею для вирощування овочів, спеціальні прилади для виробництва води і повітря.
До життя на чужій планеті команду готуватимуть 8 років, а переліт на Марс триватиме 7-8 місяців. Після прильоту – довга адаптація та роботи з облаштування життя.
Сергій, інженер за фахом, донедавна працював у столичному інституті космічних досліджень, але покинув роботу через малу зарплатню і вирішив повністю присвятити себе мрії та дістатися іншої планети. Він знає, що повернутися на Землю переселенці, найімовірніше, не зможуть. Мати Сергія від такої перспективи не у захваті, але мрію сина підтримує.
Політ запланований на 2025 рік, а життя людей на Марсі організатори проекту хочуть перетворити на реаліті-шоу.
Раніше повідомлялося, що майбутня марсіанка збирається завагітніти у космосі та померти на Червоній планеті.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Рівненська область: ...
Наступна новина: Где лучше одолжить деньги
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради