Ще одна пожежа виникла о 23 годині по вулиці Першотравневій, міста Сторожинець. Полум’я через вікно помітив перехожий та повідомив сусідів, які вже спали і одразу зателефонував до пожежної частини. Через запізніле повідомлення про пожежу вогнем було охоплено весь житловий будинок, площа пожежі склала 100 м. кв. На місце події було направлено 2 відділення пожежно-рятувальної частини міста Сторожинець. Вогнеборці оперативно локалізували, а в подальшому і ліквідували пожежу. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття житлового будинку, частково знищенно речі домашнього вжитку. Причина пожежі та збитки встановлюються.
Тієї ж ночі на спецлінію «101» близько 01 години надійшло повідомлення про ще одну пожежу в житловому будинку міста Сторожинець. На місце виклику прибув пожежно-рятувальний підрозділ міста Сторожинець та місцева пожежна охорона села Кам’яна. По прибуттю на місце події вогнем був охоплений увесь будинок. Першочерговим завданням рятувальників було недопущення перекидання вогню на поряд розташовані житлові будинки. Попередня причина пожежі необережне поводження з вогнем під час куріння.
З початку року у Чернівецькій області виникла 131 пожежа, на яких загинуло 11 людей. Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається до громадян: пам’ятайте, що пожежі, на яких гинуть люди, найчастіше виникають через людський фактор. Дотримання протипожежних правил не вимагає від громадян жодних надзусиль, проте завдяки цьому можна врятувати людське життя та здоров’я.
Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Рятувальники Львівщини ...
Наступна новина: В місті Тернополі ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав