У Тернополі міліція забезпечила охорону громадського порядку під час поховання митрополита Мефодія

У Тернополі міліція забезпечила охорону громадського порядку під час поховання митрополита Мефодія

28.02.15 14:09 0 767
У Тернополі міліція забезпечила охорону громадського порядку під час поховання митрополита Мефодія (ФОТО)

Вчора і 26-27 лютого, жителі області та паломники з усієї України, у центрі Тернополя прощалися з предстоятелем Української Автокефальної православної церкви митрополитом Мефодієм, який помер 24 лютого. Охорону громадського порядну під час масових заходів забезпечували 60 правоохоронців.

Як повідомив заступник начальника управління громадської безпеки обласної міліції Олександр Розпутній, задля безпеки вірних і представників духовенства в обласному центрі збільшили кількість піших та автомобільних патрулів.

Для того, аби похоронна процесія могла просуватися центральними вулицями міста, рух для громадського транспорту по цьому маршруту був обмежений.

Співробітники державтоінспекції також забезпечували супровід делегацій та колон автомобілів, що прибули на похорон.

Заходи відбулися без порушень громадського порядку.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: На Вінничині у ...

КОМЕНТАРІ