Таке рішення було прийнято через все ще високий рівень захворюваності грипом та ГРВІ в м.Рівне.
Тому було рекомендовано продовжити заходи передбачені в епідемічний період, в тому числі припинення навчання в школах, продовжувати забезпечувати виконання заходів передбачених в епідемічний період Розпорядження міського голови № 886-р від 25.11.2013 року «Про заходи щодо профілактики грипу та ГРВІ в м.Рівному на 2013-2018 роки» для стабілізації епідемічного процесу.
Тож 3 березня Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки відновить свою роботу і вирішуватиме чи продовжувати карантинні заходи в обласному центрі чи ні.
Про це повідомили у Рівненській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Закарпатські правоохоронці ...
Наступна новина: У Львові відбувся ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Припой для пайки: что нужно знать
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим