Івано-Франківщина: про діяльність блок-постів на території області

Івано-Франківщина: про діяльність блок-постів на території області

02.03.15 08:14 0 613
Субота, 28 лютого 2015, 13:36 |

28/02/2015

Із числа працівників Державтоінспекції та інших підрозділів міліції, представників від громадських формувань на території області облаштовано та функціонує 13 блок-постів.

У цілодобовому режимі здійснюється контроль за переміщенням автотранспорту з метою недопущення вчинення будь-яких терористичних актів, проникнення на Прикарпаття осіб, які можуть скоювати злочини, ввозити зброю, дестабілізувати обстановку в регіоні.

Працівники спеціальних підрозділів міліції спільно з працівниками ДАІ, працівниками районних підрозділів міліції, представниками від громадських формувань забезпечують контроль за в'їздом-виїздом на територію обслуговування. Міліціонери несуть службу у повному екіпіруванні зі зброєю.

– Такі блок-пости діють у кожному районі. Зокрема у Рогатинському, Долинському, Снятинському, Городенківському, на території Яремчанської міської ради, тобто на всіх виїздах-в'їздах на територію області з сусідніх областей, тобто проводимо як зовнішньо так і внутрішньо обласний контроль. Здійснюється перевірка автотранспортних засобів з метою виявлення підозрілих осіб, на наявність перевезення зброї, вибухівки, наркотичних речовин та інших підозрілих предметів. Крім цього, правоохоронці спільно з представниками від громадськості здійснюють нагляд за безпекою дорожнього руху, – повідомив заступник начальника Управління МВС – начальник міліції громадської безпеки в Івано-Франківській області підполковник міліції Василь Віконський. Всі транспортні засоби, які викликають підозру, ретельно відслідковуюся, перевіряються. Особливо звертаємося до водіїв мікроавтобусів, вантажних транспортних засобів з розумінням відноситися до ситуації, не чинити перепон правоохоронцям у виконанні їх службових обов'язків при перевірці, якщо у тих виникають підозри, адже зрозуміло що законослухняним громадянам приховувати нічого. Ці заходи спрямовані на недопущення протиправних проявів, нагнітання соціальної напруги у суспільстві та провокацій до участі в протиправних діях, в цьому і є переваги блок-постів, адже функціонування їх дозволяє утримувати область під контролем як міжобласного так і міжрайонного рівня.

За час дії блок-постів, задокументовано ряд порушень протиправних діянь. Це і виявлення транспортних засобів з ознаками підробки номерів агрегатів, і перевезення підозрілих предметів, і документи на транспортні засоби з ознаками підробки тощо.

Перед заступленням на службу добовим нарядам проводять інструктаж та націлюють на дотримання законності та заходів особистої безпеки під час несення служби.

УДАІ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині за отримання ...
Наступна новина: Хмельниччина: на ...

КОМЕНТАРІ