У Рівненській області рятувальники навчають школярів діям у разі надзвичайних ситуацій

У Рівненській області рятувальники навчають школярів діям у разі надзвичайних ситуацій

02.03.15 08:23 0 623
У нинішній складний для України та її громадян час кожна людина повинна знати основні правила поводження в екстремальних ситуаціях. Це стосується і молодих людей, котрі на момент виникнення надзвичайної ситуації можуть знаходитися далеко від батьків чи інших дорослих. Відтак, рятувальники Держслужби з НС проводять в навчальних закладах області лекції з питань цивільного захисту.

Зокрема, 26 лютого співробітники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС у Рівненській області відвідали Полицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ст. Рятувальники розповіли учням старших класів як треба діяти у випадку знаходження вибухонебезпечного предмету, про порядок евакуації з навчального закладу та укриття в захисній споруді.

Також, співробітники Служби порятунку продемонстрували присутнім навчальний відеофільм щодо дій в разі знаходження вибухонебезпечних предметів (артснарядів, мін, гранат тощо) та правил укриття в захисних спорудах цивільного захисту.

Після цього рятувальники вручали дітям листівки з переліком основних правил безпеки при настанні надзвичайної ситуації аби вдома школярі могли закріпити отримані знання.

«Подібні тренінги покликані підвищити обізнаність молоді у питаннях цивільного захисту і теоретично підготувати школярів до дій у будь-яких непередбачуваних ситуаціях», - зазначив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС Андрій Муравинець.

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Злодієм,який обікрав ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ