Рятувальники ДСНС України спільно з комунальними службами відновлюють життєдіяльність населених пунктів сходу

Рятувальники ДСНС України спільно з комунальними службами відновлюють життєдіяльність населених пунктів сходу

03.03.15 09:10 0 607
Рятувальники ДСНС та комунальні служби міст та сіл Донецької та Луганської областей постійно проводять аварійно- відновлювальні роботи на територіях, де це наразі є можливим. Такі роботи здійснюються виключно на звільнених від терористів локаціях. Так, протягом останніх днів рятувальники разом з комунальними службамипродовжували роботи з відновлення систем життєзабезпечення, тепло-, водо- та газопостачання міст та селищ Луганської та Донецької областей.

Зокрема, наразі у Луганській області ведуться аварійно-ремонтні роботи щодо відновлення функціонування вуличних газопроводів низького тиску у місті Попасна та селищі міського типу Станиця Луганська. Разом з тим, через прорив газопроводу та пошкодження газорозподільної станції, селища Новоайдарівськогорайону - Трьохізбенка, Кряківка, Сокольники,залишаються без газопостачання. Але на цей час проведення ремонтних робіт залишається неможливим у зв’язку з тим, що пошкоджений магістральний трубопровід Луганськ-Лисичанськ знаходиться на окупованій території.

Ведуться роботи й по відновленню електропостачання та ремонту пошкоджених електромереж у місті Попасна.

Прорив електромереж ремонтними бригадами ліквідовується також в селищахСтанично-Луганського району - Валуйське, Ольховський масив, Малинове, Болотенне, Ольхова та Макарове. На жаль, неможливо відновити електропостачання в селищі міського типу Станиця Луганська в зв’язку з пошкодженням високовольтної лінії на території міста Луганськ.

Тривають роботи по відновленню електропостачання насосної станції для відновлення водопостачання міста Попасна та селища Стахановець.

Ведуться планові ремонтні роботи розподільчих мереж в селищі Новотошківка Попаснянського району Луганської області.

Крім того, за даними „Укртелекому”, залишаютьсяушкодженими лінії звязку у Станично-Луганському районі - селища Миколаївка, Платіне, Валуйське, Талове, Нижнє-Ольхове. Попаснянський район- Молодіжне, Калінове, Вовчоярівка, Білогорівка, Березівка, Троїцьке, Кадіївка.Новоайдарський район – селища Трьохізбенка, та Кримське.

У Донецькій області внаслідок обстрілів повністю знеструмлено 13 населених пунктів Ясинуватського району (селища: Водяне, Піски, Тоненьке, Сєверне, Орлівка, Бердичі, Семенівка, Ласточкине, Петрівське, Спартак, Веселе, Опитне та Новоселівка Друга), а також місто Авдіївка.

У місті Авдіївка ремонтними бригадами протягом двох днів проводились роботи щодо відновлення працездатності на трьох повітряних лініях електропередач 110 кіловольт, за якими здійснюється електропостачання Авдіївського коксохімічного заводу. Також, ремонтно-відновлювальні роботи в містіпроводились бригадами служб газо- та енерго постачання.

У місті Світлодарськ ремонтною бригадою проводилися роботи щодо відновлення працездатності електричних мереж по місту.

Також, бригадами служб енергопостачання були проведенні ремонтно-відновлювальні роботи у місті Красногорівка Мар’їнського р-ну Донецької області.

Ремонтними бригадами служб водо- та енергопостачання проведені відновлювальні роботи у місті Артемівськ.

До проведення аварійно-відновлювальних робіт та забезпечення належноїжиттєдіяльності населення на території Донецької та Луганської областей залучено близько 400 осіб, третина з яких – рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Разом з тим, спільно з комунальними службами працюютьпіротехнічні підрозділиДержавної служби з надзвичайних ситуацій, які перш ніж розпочати відновлювальні роботи, обстежують територію на наявність вибухонебезпечних предметів.

Так, у суботу при обстеженні територій міста Авдіївка, піротехніки ДСНС виявили та знешкодили 4 снаряди від реактивної системи залпового вогню «Град», один снаряд системи залпового вогню «Ураган» та 8 мінометних снарядів різних калібрів.

У Краматорську при обстеженні дачних ділянок садових товариств «Мічуріна» та «Катеринича» виявлено два касетних елементи реактивного снаряду «Смерч».

Загалом, протягом лютого у Донецькій області піротехнічні підрозділиДержслужби з надзвичайних ситуацій обстежили 19 гектарів території. Виявили та вилучили 371 вибухонебезпечний предмет. У Луганській області обстежено 26,5 гектарів території регіону та вилучено 671 вибухонебезпечний предмет.

Роботи по розмінуванню населених пунктів та відновленню газо-, водо- та електропостачання тривають.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Тернопільщину прибуде 30 ...

КОМЕНТАРІ