На Хмельниччині комісії обласної ради старшокласників звітують

На Хмельниччині комісії обласної ради старшокласників звітують

03.03.15 13:20 0 715
Нещодавно обласна рада старшокласників на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді зібрала черговий плановий збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування для того, щоб заслухати звіти комісій. У роботі збору взяли участь керівники Обласного центру, лідери учнівського самоврядування та їх координатори з усіх районів та міст області.

Уманець Катерина, голова обласної ради старшокласників, була у ролі ведучої заходу, яка їй блискуче вдалася. Члени обласної ради старшокласників оцінили роботу комісії з питань партнерства та міжнародних відносин (Стасюк Наталія), комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціях (Любецька Олена), комісії з питань загальної та позашкільної освіти (Степанюк Юлія), комісії з питань спорту та здорового способу життя ( Чижаковська Яна), комісії з питань екології та краєзнавства (Вьюнова Світлана), комісії з питань толерантності та духовного розвитку (Рупчева Анастасія), комісії питань культури та дозвілля (Правак Юлія), комісії з роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку (Арзамасцева Анастасія).

Координатори відмітили високий рівень підготовки виступаючих.

Приємним сюрпризом для сьогоднішнього активу обласної ради старшокласників став виступ Пастух Тетяни, студентки 2 курсу Хмельницького університету управління та права, голови ОРС 2011-2013рр., яка переконала лідерів учнівського самоврядування, що їх діяльність - є запорукою успіху у майбутньому.

Для лідерів учнівського самоврядування захід завершився екскурсією в Хмельницький обласний державний архів, де вони ознайомились із екранізованою історико-документальною фотовиставкою “Хмельниччина в роки Великої Вітчизняної війни (1941-1945 рр.)”, та відвіданням меморіальної стели на честь Героїв Небесної Сотні.

В цей час для координаторів був організований підсумково-аналітичний модуль, під час якого заслухані пропозиції щодо подальших дій та функцій комісій обласної ради старшокласників, пожвавлення спілкування шляхом проведення вебінарів, удосконалення сайту ОРС.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Осветление волос корицей
Наступна новина: Міністр молоді та спорту ...

КОМЕНТАРІ