Цьогоріч на Львівщині планують забезпечити усі школи комп’ютерами та Інтернетом

Цьогоріч на Львівщині планують забезпечити усі школи комп’ютерами та Інтернетом

03.03.15 15:26 0 620
На Львівщині цьогоріч планують забезпечити усі загальноосвітні навчальні заклади І-ІІ ступенів комп'ютерною технікою та підключенням до мережі Інтернет.

Про це зазначила директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук на апаратній нараді під керівництвом голови Львівської ОДА Олега Синютки, – інформує відділ прес-служби апарату ЛОДА.

За словами О.Небожук, цього року в області продовжать роботу з оптимізації мережі навчальних закладів. «Основна мета оптимізації шкіл – це якісні знання і відповідно оптимальний фінансовий ресурс. У 2014 році призупинили функціонування семи загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) комунальної форми власності, два приватні ЗНЗ через відсутність учнів, а також реорганізовано 25 загальноосвітніх шкіл у навчально-виховні комплекси», – додала вона.

Під час наради очільник Львівщини акцентував увагу на підготовці робітничих кадрів: «У нас є проблема із професійно-технічною освітою. Адже реально бракує газовиків, слюсарів, токарів, електриків».

У зв’язку з цим він доручив спільно з підприємствами та навчальними закладами спрогнозувати на два-три роки потребу у робітничих професіях. «Профтехосвіта не виконує того завдання, яке перед нею стоїть, тому вона потребує переформатування», – наголосив О.Синютка.

Директор обласного департаменту також повідомила, що торік Львівщина зайняла перше місце за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, друге – за Інтернет-олімпіадами та четверте – за результатами Міжнародних учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. «Ми єдині в Україні виплачуємо премії обдарованим учням, студентам, молодим науковцям, вчителям, і це відчутна підтримка обласної влади», – наголосила вона.

З проблем питань, озвучених на нараді, не вирішеними залишаються: державна програма «Шкільний автобус» та незавершене будівництво об’єктів в галузі освіти. У Львівській області в стадії незавершеного будівництва перебуває 67 таких об’єктів.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У кінотеатрах України ...
Наступна новина: 3 березня вперше ...

КОМЕНТАРІ