Тернопілля: найпопулярнішим серед вихованців ДЮСШ освіти області є футбол

Тернопілля: найпопулярнішим серед вихованців ДЮСШ освіти області є футбол

03.03.15 11:36 0 622
В ДЮСШ освіти області, підпорядкованих МОН, культивується 21 вид спорту, лише 5 з яких не олімпійські. Це показник найвищий у порівнянні з ДЮСШ інших товариств та відомств. Про це повідомив начальник Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Бірюков під час засідання колегії департаменту освіти і науки ОДА, що відбулося 27 лютого.

За його словами, кількість учнів по відношенню до загальної кількості всіх, хто займається у спортивних школах регіону становить 60%.

«Найпопулярнішими серед видів спорту станом на 1 лютого 2015 року є футбол (1982 чол. та 15 відділень), волейбол(1134 чол. та 14 відділень), легка атлетика (758 чол. та 13 відділень), а також плавання (738 чол. у 2-х відділеннях)», - розповів Олександр Бірюков.

У свою чергу, виконувач обов'язків заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Бабійчук зазначив, що вихованці ДЮСШ системи освіти завжди показували відмінні результати на різного роду змаганнях.

«Ми й надалі працюватимемо над покращенням навчально-тренувального процесу, підвищенням рівня майстерності юних спортсменів та зміцненням матеріальної та фінансової основи закладів», - констатував Іван Бабійчук.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові розпочинаються ...
Наступна новина: У Чернівцях в результаті ...

КОМЕНТАРІ