Тернопільські легкоатлети стали призерами Зимового Кубку та Чемпіонату України

Тернопільські легкоатлети стали призерами Зимового Кубку та Чемпіонату України

03.03.15 08:17 0 641
Відразу у кількох легкоатлетичних стартах взяли участь тернопільські спортсмени. Зокрема, це Зимовий Кубок України з легкої атлетики в приміщенні, який проходив у Києві, та Чемпіонат України з довгих метань, що відбувся в Мукачево.

Так, на Зимовому Кубку України, що тривав 20-21 лютого в легкоатлетичному манежі Київської ШВСМ, представник обласного ФСТ «Колос» та обласної школи вищої спортивної майстерності майстер спорту Сергій Крук виборов срібну нагороду зі стрибків в довжину серед чоловіків. Вихованець тренера Михайла Васірука продемонстрував результат 7 м 23 см, програвши киянину Сергію Никифорову, результат якого 7 м 60 см.

Ще одна спортсменка з Тернопільщини, вихованка Бучацької ДЮСШ, яка зараз тренується у місті Києві, майстер спорту Оксана Ралько показала третій результат з бігу на 400 метрів (56,62 с). Спритнішими від Оксани були Марія Макашова з Житомира (54,95 с) та Ольга Бібік з Чернігова (55,68 с).

Майстер спорту Іван Стребков, який зараз готується до чемпіонату Європи, у бігу на 1500 м був шостим (обласна ШВСМ, тренери Юрій Рикалов та Олександр Степанюк), а його колега по команді майстер спорту Назарій Рибій (ДЮСШ «Колос», тренер Михайло Васірук) у бігу на 60 м став дев'ятим.

На змаганнях у Мукачево серед дорослих спортсменів у метанні диску з результатом 56.54 м, що відповідає нормативам майстра спорту, бронзову нагороду виборов Іван Панасюк (обласна ШВСМ, тренер Володимир Кучеренко).

Додамо, що ще одна тернопільська легкоатлетка Христина Паньків - вихованка Чортківської ДЮСШ, яка зараз тренується в обласній ДЮСШ під керівництвом Ольги Стефанишиної, взяла участь у Міжнародних юнацьких змаганнях з легкої атлетики «Прикарпатська зима – 2015», що відбулись у Івано-Франківську. В бігу на 1500 м із результатом 5.12,48 спортсменка здобула бронзову медаль.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ