В Чернівецькій області понад 11 тисяч людей вже покинули небезпечні території сходу у лютому цього року

В Чернівецькій області понад 11 тисяч людей вже покинули небезпечні території сходу у лютому цього року

03.03.15 09:41 0 628
Останнім часом рятувальникам та місцевим органам влади не вдається здійснити безпечне переміщення людей з небезпечних територій звичайними автошляхами. Оскільки терористи заміновують дороги та ведуть прицільні обстріли по автобусах з людьми. Саме тому, на даний час, рятувальники вивчають територію Донецької та Луганської областей для визначення, спільно з місцевою владою, нових можливих шляхів як для організації безпечного переміщення людей, так і для доставки гуманітарної допомоги.

Разом з тим, незважаючи на те, що організоване переміщення людей наразі не здійснюється, мешканці небезпечних районів самотужки покидають свої домівки та звертаються до пунктів зустрічі, що розгорнуті рятувальниками в містах Слов’янськ та Костянтинівка. Там вони отримують всю необхідну допомогу, а далі, визначаються з місцем подальшого переміщення до інших регіонів України. Всім, хто звертається до транзитних пунктів зустрічі ДСНС, або ж до регіональних штабів, гарантується безкоштовне переміщення залізничним транспортом в межах України. Також, всі люди забезпечуються житлом для тимчасового проживання та всіма необхідними соціальними гарантіями.

Тільки за останні три дні, небезпечні райони Луганської та Донецької областей залишили 316 місцевих мешканців, серед них - двоє дітей дошкільного віку та 4 особи з обмеженими можливостями. Це здебільшого жителі з міст Горлівка, Донецьк, Макіївка, Світлодарськ, Єнакієво, Авдіївка та інших населених пунктів.

Загалом, тільки у лютому вивезли рятувальники, волонтери, а також самостійно залишили населені пункти Донецької та Луганської областей та звернулись до регіональних штабів ДСНС 11 тисяч 121 особа, у тому числі 2 тисячі 238 дітей та 343 людини, що не могли самостійно пересуватись.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Тернополі створять ...

КОМЕНТАРІ