Земельну ділянку в історичному ареалі міста Ужгорода вартістю майже 1 млн.грн. приватизували незаконно               

Земельну ділянку в історичному ареалі міста Ужгорода вартістю майже 1 млн.грн. приватизували незаконно            

04.03.15 08:07 0 571
Прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно посадовців Ужгородської міської ради за фактом зловживання службовим становищем при розпорядженні земельними ресурсами громади міста.

Як повідомив начальник відділу організації представництва на захист інтересів громадянина або держави управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в судах Іван Костів: «Встановлено, що посадовими особами Ужгородської міської ради, в порушення вимог Земельного кодексу України, Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» у 2013 році незаконно відчужено земельну ділянку площею понад 13 тис. м. кв., по вул. Волошина у м. Ужгороді, яка в подальшому була приватизована приватною юридичною особою».

Вказана земельна ділянка, відповідно до земельного законодавства та законодавства про охорону культурної спадщини, віднесена до земель історико-культурного призначення, що мають особливу наукову, естетичну та історико-культурну цінність та не можуть передаватись у приватну власність.

Нормативно грошова оцінка даної земельної ділянки на час відчуження складала майже 1 млн. грн.

Довідка:

ст.364 КК України - зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, -карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Житомирському районі ...

КОМЕНТАРІ