У 2014 році на дорогах Тернопільщини сталося 394 дорожньо-транспортні пригоди

У 2014 році на дорогах Тернопільщини сталося 394 дорожньо-транспортні пригоди

04.03.15 16:19 0 643
На дорогах місцевого значення у Тернопільській області аварійність у 10 разів менша, ніж на дорогах державного значення.

Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Петро Вільчинський, доповідаючи про стан безпеки на автошляхах області та заходи щодо його покращення, під час чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відбулося засідання 27 лютого під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри.

«На 10 км доріг державного значення аварійність складає 2, 64 а на 10 км доріг місцевого значення – 0, 23, - констатував Петро Цеславович. – Однією з причин ДТП є перевищення швидкості. Зокрема, у 2012 році на дорогах області сталося 429 дорожньо-транспортних пригод, у 2013 – 460, а у 2014 – 394. Однак, як свідчить статистика, не знижується важкість аварій. Сумно констатувати, що кількість загиблих і поранених не зменшується».

За словами Петра Вільчинського, протягом минулого року завдяки заходам щодо підвищення безпеки дорожнього руху вдалося зняти з обліку 7 місць концентрації ДТП на дорогах області. Зараз на обліку є 8 місць концентрації ДТП. Також на місцях концентрації ДТП вдалося зменшити аварійність на 14%.

Голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра доручив місцевим органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування, Службі автомобільних доріг в області, ДП «Тернопільський облавтодор», Управлінню ДАІ УМВС України в області, Тернопільській дирекції залізничних активізувати роботу щодо виконання Плану заходів на 2015 рік з покращення безпеки руху на дорогах та забезпечення безпеки руху через залізничні переїзди області; забезпечити ліквідацію недоліків в утриманні вулично-шляхової мережі області, що загрожують безпеці дорожнього руху, які були виявлені під час комісійного обстеження минулого року; здійснити необхідний комплекс заходів щодо проведення поточних робіт на дорогах місцевого значення та комунальних дорогах в населених пунктах, для чого використовувати кошти місцевих бюджетів, субвенцій державного бюджету, інших джерел, не заборонених законодавством забезпечити належне освітлення в темну пору доби вуличної шляхової мережі міст та селищ.

«Наше спільне завдання – підвищення безпеки руху водіїв та пасажирів, - - констатував Леонід Олексійович. – Тому першочерговим завданням мають бути заходи щодо заборони експлуатації транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає правилам, нормам та стандартам безпеки дорожнього руху. Потрібно проводити відновлення, реконструкцію та передбачити встановлення нових світлофорних об'єктів на перехрестях в населених пунктах з високою інтенсивністю руху транспорту та пішоходів, організовувати додаткову мережу стоянок та парковок для транспорту в містах та селищах з великою кількістю транспортних засобів, а також вирішити питання щодо встановлення необхідних дорожніх знаків, де вони відсутні, поетапної заміни знаків, що не відповідають діючим вимогам, на знаки зі світловідбиваючою поверхнею».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ