вночі о 2 год. 50 хв до пункту централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога» з торгово-розважального закладу у Ківерцях, який знаходився під охороною за допомогою технічних засобів сигналізації.
Завдяки оперативним діям наряду Державної служби охорони було виявлено пошкодження дверей другого поверху будівлі. За допомогою ліхтариків правоохоронці помітили у приміщенні рух. Аби зловмисники не змогли втекти, охоронці заблокували будівлю.
На місце події міліціонери терміново викликали слідчо-оперативну групу ківерцівського районного відділу міліції та доставили на місце події представників вказаного закладу.
Невдовзі нічних «гостей» затримали. Ними виявилися місцеві мешканці – 1969 та 1990 років народження. Чоловіки встигли спакувати у мішок 12 пляшок горілки, 8 пляшок шампанського, десяток плиток шоколаду та кілька банок енергетичних напоїв.
За даним фактом слідчі Ківерцівського районного відділу УМВС України у Волинській області розпочали кримінальне провадження за ст. 15 ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Тепер за незаконний нічний промисел зловмисникам загрожує до шести років в'язниці.
ВДСО при УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині триває ...
Наступна новина: Іван Бабійчук: «Образ ...
Захист і видимість: базовий елемент спецодягу
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ