У Чернігові визначили кращі читаючі родини

У Чернігові визначили кращі читаючі родини

05.03.15 09:53 0 512
Міський конкурс «Читаюча родина м.Чернігова – 2015» вже втринадцяте проводиться обласною бібліотекою для дітей ім. М. Островського за підтримки відділу у справах сім'ї та молоді та управління освіти Чернігівської міської ради.

22 сім'ї із 17 шкіл міста взяли участь у конкурсі. Програмою конкурсу була передбачена творча розповідь на тему "Пам'ять мого роду", присвячена 70-річчю Перемоги над фашизмом. Всі учасники виконали цю творчу роботу на дуже високому рівні.

Перший тур засвідчив великий творчий і читацький потенціал і батьків, і дітей, багате і різноманітне коло читання дітей і дорослих. Організаторами конкурсу вирішено надіслати всі роботи на Всеукраїнський конкурс "Книга пам'яті мого роду", що ініційований Національною бібліотекою України для дітей до 70-річчя Перемоги.

За результатами участі в конкурсі визначені сім родин-фіналістів: родина Потапових (ЗОШ № 9), родина Хроленків (ЗОШ № 28), родина Назаренків (ліцей № 22), родина Габелєвих (ліцей № 32), родина Савенків (ЗОШ № 20), родина Галушко (ЗОШ № 2) та родина Лагунець (ЗОШ № 34). Серед них призові місця вибороли :

I місце – родина Потапових (ЗОШ № 9);

II місце – родина Хроленків (ЗОШ № 28);

III місце – родина Назаренків (ліцей № 22).

За інформацією відділу у справах сім'ї та молоді міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку вечір романсу ...
Наступна новина: Працівники ДАІ Рівненщини ...

КОМЕНТАРІ