Чернігівська область: населення стало частіше звертатися за порадами до Консультаційного центру рятувальників

Чернігівська область: населення стало частіше звертатися за порадами до Консультаційного центру рятувальників

05.03.15 10:08 0 514
У Чернігові в обласному Управлінні ДСНС України вже більше півтора роки функціонує Консультаційний центр, що створений з метою інформування населення у напрямку цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та стосовно діяльності Служби порятунку "101". Даний центр оснащений комп’ютерною, теле- та відеотехнікою, відповідними тематичними посібниками, стендами та наочними матеріалами.

У зв’язку з тим, що останнім часом мешканці як Чернігівської, так і інших областей України по телефону або особисто стали набагато частіше і в будь-який час доби звертатися до рятувальників за консультаціями переважно з питань цивільного захисту, порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з терористичним актами чи військовими конфліктами, з 10-го лютого Консультаційний центр переведений на цілодобовий режим роботи. Тут чергують досвідчені фахівці, які надають відповіді населенню на поставлені запитання та володіють інформацією про адреси розташування захисних споруд і наявні місця для розселення вимушених переселенців на території області.

За останні два місця до Консультаційного центру звернулося й отримали відповіді більше ста громадян. Під час особистого відвідування кожен бажаючий міг отримати пам’ятки, переглянути відеоролики, навчальні фільми, стенди, плакати та ознайомитися з літературою по всім напрямкам цивільного захисту населення, техногенної і пожежної безпеки. Також інформацію можна отримати зателефонувавши за номером (0462) 96-86-15 (тел./факс) або по надіславши повідомлення по електронній пошті на адресу: konscentr@i.ua.

Крім того, з 2 лютого в людних місцях Чернігова функціонує мобільний консультаційний пункт, що обладнаний необхідними стендами та плакатами за тематикою безпеки у надзвичайних ситуаціях. Тут надають консультації як рятувальники, так і представники обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Адреса Консультаційного центру: 14037, м. Чернігів, пр-т Миру, 190-а

WEB-сайт: http://cn.mns.gov.ua

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Ігор Музика: "Боронити ...

КОМЕНТАРІ