На Тернопіллі шляхи поліпшення туристичної галузі обговорили під час круглого столу

На Тернопіллі шляхи поліпшення туристичної галузі обговорили під час круглого столу

05.03.15 11:55 0 557
У Національному заповіднику «Замки Тернопілля» відбулося засідання круглого столу з питань покращення туристичного обслуговування та збільшення кількості туристів в регіоні. Представники органів місцевої влади, державних та приватних підприємств зібралися 3 березня щоб налагодити співпрацю та виокремити нові підходи до розвитку туристичної індустрії області.

Участь у засіданні взяли заступник директора департаменту - начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Назар Яворський, голова Збаразької райдержадміністрації Юрій Горайський, генеральний директор Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолій Маціпура та представники тур операторів області.

Учасники круглого столу обговорили проблемні питання туристичної галузі, недоліки та переваги туристичних об'єктів та маршрутів до них.

«Кожен край є по своєму привабливим та унікальним, починаючи з національних традицій, закінчуючи туристично-атракційними принадами, тому, важливо докласти максимально зусиль, щоб стати впізнаваними не лише серед відвідувачів з різних регіонів України, а і для іноземних туристів, - зазначив Назар Яворський. - Ми повинні зважати на європейський досвід у розбудові туристичної індустрії навколо об'єктів історичного туризму, створити туристичні кластери та розробити якісний туристичний продукт який користуватиметься попитом».

Голова Збаразької райдержадміністрації Юрій Горайський наголосив, що тільки активність органів влади, громадськості і представників бізнесу принесе позитивні результати, які стануть поштовхом для збільшення туристичних потоків.

Генеральний директор Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолій Маціпура запевнив, що вони відкриті для нових ідей та готові співпрацювати з представниками туристичного бізнесу.

«Уже ведеться робота по розробці заходів які сприятимуть покращенню туристичної діяльності в заповіднику, - зазначив він. – В приміщенні замку заплановано проводити тематичні уроки з історії, народознавства та краєзнавства, майстер-класи з писанкарства, ткацтва та гончарства, проводитимуться нічні екскурсії, виїзні церемонії, шиються нові костюми для працівників заповіднику, органний зал, який знаходиться в замку здаватиметься в оренду для проведення конференцій та круглих столів, а підземелля Збаразького замку планують облаштують під кав'ярню. Ми готові розвиватися та змінюватися щоб відповідати тим критеріям та стандартам обслуговування які шукає сучасний турист».

Учасники засідання обмінялися своїми ідеями та обговорили низку пропозицій, що націлені на розвиток туристичної галузі краю - розвиток внутрішнього туризму, збільшення туристичних потоків, покращення якості туристичного обслуговування та залучення іноземних туристів на Тернопільщину.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ