Спортсмени міліції Тернопільщини - найкращі серед динамівців краю

Спортсмени міліції Тернопільщини - найкращі серед динамівців краю

05.03.15 10:34 0 632
За підсумками минулорічних змагань в лідери вийшли динамівці обласної міліції. З перевагою у три очки міліціонери обійшли спортсменів управління надзвичайних ситуацій. Команда працівників фіскальної служби краю - на третьому місці.

Результати виступів збірних команд у минулорічних змаганнях з гирьового спорту, самбо, кросу, поліатлону, волейболу та міні-футболу оголосили під час засідання президії Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо України», яке відбулося в обласній міліції.

Кубок першості з результатом сорок три очки отримали спортсмени обласного управління внутрішніх справ. На другій переможній сходинці з сорока очками – збірні команди управління надзвичайних ситуацій області. Трійку лідерів з показником тридцять п'ять очок замикають фізкультурники фіскальної служби Тернопільщини.

Як повідомив заступник голови обласного динамівського осередку Володимир Небесний, нагороди отримали й кращі тренери. Серед них – наставниця з біатлону Ірина Меркушина, сноубордист Віталій Моравель та тренер з панкратіону Тарас Аркуша.

Під час зібрання також затверджено положення про змагання з професійно-прикладних та не олімпійських видів спорту серед команд правоохоронних органів Тернопільщини на наступний рік.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Працівники ...

КОМЕНТАРІ