Цикл зустрічей з духовенством Львова розпочинає владика Димитрій (Рудюк)

Цикл зустрічей з духовенством Львова розпочинає владика Димитрій (Рудюк)

05.03.15 11:23 0 520
5 березня, о 17 годині у каплиці Львівської міської ради відбудеться зустріч з митрополитом Львівським і Сокальським УПЦ КП Димитрієм (Рудюком).

Про це повідомляє сайт Духовна велич Львова.

В рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова», впродовж Великого посту у Львові проведуть цикл зустрічей з духовенством міста.

Перша така зустріч буде з владикою Димитрієм (Рудюком). Темою реколекційних роздумів стане «Служіння як один з видів очищення душі».

Разом з владикою можна буде пороздумувати над питанням служіння одне одному, а також відкрито і невимушено поспілкуватися.

«Зустрічі з духовними наставниками у цей складний час є вельми важливими. У щоденній рутині люди губляться, а духовні зустрічі допомагають нам знайти дорогу, яка дає можливість побачити усю красу посту. Таке неофіційне спілкування з духовенством буде стимулом для роботи над собою і духовною їжею для нас, а також спонукатиме до самозаглиблення й покаяння в часі Великого посту», – переконаний в.о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР, керівник проекту «Духовна велич Львова» Євген Бойко.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: У Львівській області під ...

КОМЕНТАРІ