Міський голова Микола Романюк: “Чисто не там,де прибирають,а там,де не смітять”

Міський голова Микола Романюк: “Чисто не там,де прибирають,а там,де не смітять”

06.03.15 11:50 0 814
Про підсумки загальноміських екологічних та природних акцій, що відбувалися протягом 2014 року, та завдання щодо належного санітарно-екологічного стану в місті на період підготовки до Великодніх свят говорили під час наради, що відбувалася у приміщенні обласного театру ляльок. На захід прибули керівники комунальних установ міста, закладів культури та охорони здоров'я, приватних підприємств.

Міський голова Микола Романюк висловив вдячність усім, хто активно долучається до екологічних акцій, що відбуваються у нашому місті. “Все починається в житті з маленького — сім'ї, дитячого садочка, школи», - зауважив міський голова. Він переконаний, що любов до природи, виховання екологічної культури також має прививатися діткам змалку, необхідно навчати їх оберігати і примножувати навколишню красу, адже цим формуються зачатки екологічної та моральної свідомості, духовності, гуманізму. Дошкільні та навчальні заклади в цьому контексті, чи не найактивніші. Маленькі екологи завжди готові оберігати та захищати навколишнє середовище, у якому вони живуть. Микола Романюк висловив вдячність педагогам міста, які завжди підтримують ініціативи міської влади та виховують юних захисників природи.

Звернувся він зі словами вдячності до усіх присутніх, які допомагають у збереженні нашого міста чистим та охайним. “Хоча прибирання — це не основне. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”, - наголосив він.

Микола Романюк розповів, що міська влада у цьому році ставить перед собою низку важливих завдань. Серед них - будівництво мереж водовідведення в мікрорайоні Вересневе (1 черга), будівництво мереж водовідведення на Львівському масиві, завершення робіт з монтажу сміттєсортувальної лінії біля полігону ТПВ у с.Брище. Також продовжуватимуться роботи з очищення русла річки Сапалаївка.

Міський голова звернувся до присутніх з проханням традиційно до Великодніх свят долучитися до впорядкування міста після зими. “Спільним зусиллями ми будемо робити наше місто гарним та чистим”, - зазначив він.

Радник міського голови Борис Сорока акцентував увагу на основних напрямках та результатах роботи міста в галузі охорони довкілля за минулий рік, визначив конкретні завдання щодо підготовки міста до Великодніх свят. Серед основних завдань визначив — недопущення забруднення водойм. Як зазначив він, особливо це стосується забудов у приватних секторах. На 2015 рік перспективним завданням є нарощувати обсяги вторинної сировини з утворених відходів, застосовувати різноманітні заходи для роздільного збору відходів, не допускати понаднормового накопичення небезпечних відходів на проммайданчиках та втілювати на виробництвах заходи до скорочення кількості утворюваних відходів та зменшення ступеня їх небезпеки.

За його словами, вже з початку березня розпочинається традиційна акція “Екологічний квартал”, в рамках якої щоп'ятниці відбуватимуться загальноміські санітарно-екологічні дні.

До слова, цього року наше місто у серпні відзначатиме 930-річчя. Тому міський голова Микола Романюк закликав усіх лучан не бути байдужими й виділити зі свого часу 930 хвилин (а це 35 хвилин щотижня) для здійснення благоустрою рідного міста.

Опісля відбулось нагородження найактивніших учасників загальноміських природоохоронних заходів та акцій, що відбувалися в осінньо-зимовий період 2014 – 2015 років, а також - переможців загальноміського огляду підприємств, установ та організацій міста на предмет найкращого новорічно-різдвяного оформлення.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Депутати ...
Наступна новина: Боєць "Карпатської ...

КОМЕНТАРІ