До місцевого бюджету Вінниччини з початку року від платників податків надійшло понад 366 млн. грн

До місцевого бюджету Вінниччини з початку року від платників податків надійшло понад 366 млн. грн

06.03.15 08:01 0 580
Порівнюючи зі скоригованим фактом січня-лютого минулого року, за інформацією ГУ ДФС у Вінницькій області, надходження збільшились на 38,4 млн.

За два місяці вінничани заплатили понад 200 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Приблизно 74 мільйони гривень надійшли від місцевих спрощенців, зокрема від фізичних осіб – майже 55 млн. грн. Понад 60,5 млн. грн. платниками перераховано плати за землю. Оптовики за право торгівлі цигарками та алкоголем заплатили півмільйона, а роздрібні продавці за свої ліцензії – 2,3 млн. грн.

«Стабільність надходження до місцевого бюджету і збільшення показників, незважаючи на економічну кризу в країні, ? надзвичайно важлива. Це означає, що на місцевому рівні ми зможемо забезпечувати громадян зарплатами, використовувати кошти на розвиток нашого регіону, гарантувати соціальні виплати вразливим категоріям громадян. Збільшення показників надходжень до бюджету можливе не завдяки тиску на бізнес, а навпаки лояльному і партнерському ставленні, легалізації зарплат, викриттю тіньових схем відмивання коштів», ? зауважив начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Особенности перевозки ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ