У Львові виступить американський піаніст та композитор Келвін Джонс

У Львові виступить американський піаніст та композитор Келвін Джонс

06.03.15 10:40 0 568
14 березня о 18:00 вперше на сцені Львівської філармонії з авторською програмою виступить успішний, неординарний, талановитий композитор, піаніст і автор саундтреків до відомих американських кінофільмів Келвін Джонс.

Про це повідомляє прес-служба Львівської філармонії.

Виступи Келвіна Джонса відрізняються від звичайних концертів класичної музики і завжди приваблюють молоду аудиторію. Келвін представить свої кращі хіти за 20 років творчості, включаючи твір Whitewater Chopped Sticks, який допоміг здобути корону Міс Америка 2012. Це відома композиція Келвіна, створена на основі простої вправи для гри на фортепіано. У програмі концерту є створені Келвіном саундтреки, один з них – After the Conquest, звучить у відомому документальному фільмі «2016: Америка Обами». Цікаво, що починаючи роботу над створенням саундтреку до цього фільму, композитор упродовж трьох місяців навіть не знав для кого працює. Згодом з’ясувалося, що Келвін співпрацює з відомим продюсером Джеральдом Моленом, який продюсував фільми «Парк Юрського періоду», «Список Шиндлера», «Хрещений батько». Такими цікавими сюрпризами наповнене усе життя Келвіна.

Часто на створення музики Келвіна надихають відомі класичні твори. Музика, яку пише Келвін Джонс, свіжа і оригінальна, атмосферна. Вона навдивовиж мелодійна і глибоко емоційна. Сам композитор називає цей стиль новою класикою – new classic. В концерті Келвін виконає хіт нової класики October (Жовтень), що незмінно захопить меломанів.

Одна з останніх робіт Келвіна – Faith and Hope («Віра і надія») надасть слухачам натхнення в ці непрості для України дні. Композиція є яскравим виразом життєвої філософії композитора – тільки Бог дає віруючим людям справжню надію, тільки віра є основою життя в будь-які буремні часи.

Інша цікава композиція, що прозвучить в концерті, – Celtic Joy (Кельтська радість). В ній слухачі впізнають знайому мелодію з відомого класичного твору. Аранжування та оркестровку Celtic Joy Келвін робив у співпраці з диригентом Нуром Омурбаєвим під час підготовки до концерту з філармонічним оркестром Киргизстану, яким керує Нур. Запрошення на гастролі в Бишкек стало несподіванкою і цікавим досвідом для Келвіна. Музика розширює географію подорожей Келвіна. І він радий співпрацювати з різними музикантами. Так, досвід виступів в Україні, як каже Келвін, приносить надзвичайне задоволення завдяки високому професійному рівню українських музикантів та спілкуванню з чудовими гостинними людьми України. Тож нове знайомство і виступ з оркестром «Віртуози Львова», Келвін впевнений, буде цікавим і незабутнім.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ