25 квітня на Тернопільщині відбудеться акція «Зробимо Україну чистою!»

25 квітня на Тернопільщині відбудеться акція «Зробимо Україну чистою!»

06.03.15 12:57 0 650
25 квітня по всій території України з 10.00 до 20.00 год. відбудеться акція «Зробимо Україну чистою!». Про це повідомили під час прес-конференції щодо організації міжнародної Всеукраїнської громадської ініціативи «Зробимо Україну чистою» в Тернопільській області, що відбулася 5 березня в ОДА. Участь у заході взяв директор департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомир Крупа.

«Нашою метою є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом об'єднання громадського, комерційного та державного сектору для прибирання своїх міст та селищ, - розповіла обласний координатор акції Вікторія Микитюк. – У рамках проекту відбудеться Всеукраїнських екологічний фестиваль чистоти, під час якого у різних куточках України пройдуть велопробіги, еко-квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко-форуми, майстер-класи, польова кухня та всеукраїнський флешмоб з найбільшої кількості зібраного сміття за 1 секунду».

За її словами, в проекті приймають участь громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

У свою чергу, Віктор Мацикур відзначив, що ініціатива є корисною та виховує в громадськості соціальну відповідальність.

«Тернопільська облдержадміністрація готова долучитись до проекту та всіляко сприятиме залученню громадських організацій до нього, - зазначив Віктор Степанович. – Важливо щорічно збільшувати масштаб проекту, адже від збільшення кількості населених пунктів, які братимуть участь у проекті, збільшуватиметься кількість відповідальних людей».

Також організатори зазначили, що вже впродовж п'яти років у різні суботи у всьому світі (1 день -1 країна) проводяться великі прибирання, які об'єднують цілу країну.

Довідково: Акція «Зробимо Україну чистою!-2015» є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об'єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

Акція «Зробимо Україну чистою!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. ЗУЧ – це соціальний проект, який проводиться виключно на громадських засадах.

Проект вже став найбільшим соціальним проектом України, завоював велику кількість нагород та відзнак (Effie, Globe Awards, Green Awards, Срібний Меркурій). 25 квітня акція проведеться вп'яте.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ