Івано-Франківщина: в Управлінні ДСНС в області відбулася підсумкова нарада за результатами оперативно-службової діяльності за 2 місяці поточного року

Івано-Франківщина: в Управлінні ДСНС в області відбулася підсумкова нарада за результатами оперативно-службової діяльності за 2 місяці поточного року

06.03.15 08:51 0 577
В приміщенні Кризового центру Управління ДСНС в області під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького відбулася підсумкова нарада за результатами оперативно-службової діяльності за 2 місяці поточного року. В роботі наради взяли участь керівники структурних та територіальних підрозділів Управління ДСНС в області.

Перш за все, всі присутні вшанували пам’ять рятувальників, котрі загинули в м.Київ при виконанні службових обов’язків.

Далі згідно порядку денного було заслухано доповідачів та проведено обговорення найактуальніших питань діяльності Управління ДСНС в області.

Зокрема, йшлося про стан готовності пожежно-рятувальних підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації, стан дисципліни та законності в підрозділах У ДСНС в області, хід виконання завдань ДСНС України з питань здійснення наглядово-профілактичної діяльності, стан організації заходів цивільного захисту області, матеріально-технічне забезпечення територіальних підрозділів Управління. Також під час роботи наради зверталася увага на активізацію проведення масово-роз’яснювальної, профілактичної роботи серед населення з питань безпеки життєдіяльності з метою попередження випадків пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій. Адже, як свідчить статистика, з початку поточного року на Івано-Франківщині зареєстровано 448 пожеж, у вогні загинуло 9 осіб.

Підбиваючи підсумки роботи наради начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Володимир Чернецький подякував усім за хорошу роботу та підкреслив важливість розглянутих в ході наради питань, а також наголосив на дотриманні особовим складом служби вимог техніки безпеки і охорони праці, вимог чинного законодавства в межах сфери компетенції служби з надзвичайних ситуацій та на постійній готовності пожежно-рятувальних підрозділів області до дій за призначенням.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ