У Рівненській області добре слово творить дива

У Рівненській області добре слово творить дива

06.03.15 10:12 0 712
Кваліфіковані відповіді на запитання і моральну підтримку отримали 3 березня громадяни, засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, на зустрічі з начальником відділу активної підтримки безробітних Млинівського районного центру зайнятості Оленою Саківець.

Не секрет, що за допомогою до служби зайнятості звертаються ті громадяни, які за тих чи інших обставин залишились без роботи і, в переважній більшості, потребують не тільки підтримки у пошуку гідної праці, а й доброго слова. А що говорити про тих, хто, так би мовити, оступився у житті: потрапив не в ту компанію, скоїв недобрий вчинок, помилився? У жодному разі такі люди не повинні бути відмежованими від соціуму! Підтримати, порадити, допомогти – ось наше завдання.

Начальник відділу активної підтримки безробітних РЦЗ Олена Саківець завітала до Млинівського районного підрозділу Дубенського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області. На неї вже чекали 9 громадян, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, які виявили бажання зустрітися з фахівцем та отримати відповіді на свої запитання. Спочатку всі вони поводили себе досить стримано та насторожено, можливо, очікуючи осудження та повчального тону. Та згодом, у ході бесіди, зрозуміли, що спеціаліст прийшла не повчати, а допомогти та роз'яснити. Їх цікавили: можливість та порядок реєстрації у центрі зайнятості, виплата допомоги по безробіттю, сприяння у пошуку роботи. Та найбільше запитань виникло стосовно навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, адже майже всі вони або ж не мають професії, або ж їх професія не затребувана на ринку праці. Усі отримали кваліфіковані відповіді і мали можливість не тальки почути про послугу навчання, але й переглянути слайди про Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Також Олена Саківець наголосила, що кожен громадянин, навіть якщо він не перебуває на обліку у центрі зайнятості, має право звернутись до фахівців у зручний для себе час і отримати необхідні консультаційні та інформаційні послуги.

У багатьох випадках добре слово та моральна підтримка творять дива. І ми – фахівці соціальної служби ніколи не повинні забувати про це.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінниччину зі Сходу у ...
Наступна новина: Військовослужбовці ...

КОМЕНТАРІ