7 березня з метою повітряного пошуку було прийнято рішення про залучення вертольоту МІ-8 Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Обліт здійснював особисто начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей. На жаль, пошукові роботи відповідного результату не дали.
На даний момент, у пошуках беруть участь як представники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, так і громадські рятувальники – усього 18 чоловік і 6 одиниць техніки.
Пошукові роботи тривають і знаходяться під особистим контролем начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирослава Щербея.
У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Вінничині міліціонери ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...