Правоохоронців зустрічали рідні, друзі, колеги та керівництво обласної міліції.
Командир групи Віталій Очеретний відрапортував т.в.о заступника начальника УМВС Юрію Педосу про виконання поставлених завдань та повернення групи в повному складі на місце дислокації.
Юрій Педос подякував міліціонерам за гідну службу та вручив подяки для батьків.
СЗГ УМВС України
у Вінницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Українські мігранти в ...
Наступна новина: В Закарпатській області для ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим