Як повідомила 10 березня, на прес-конференції начальник управління культури ЛМР Ірина Магдиш, книга з’явиться у рамках відзначення 150-річчя митрополита Андрея.
«Робоча назва видання «Шептицький від А до Я для чайників». Тут в надзвичайно цікавій ігровій формі з великою кількістю ілюстрацій буде подана інформація, яка стосується не тільки Шептицького, а й його родини, братів, географії маєтків, місць, де митрополит подорожував у часі церковного служіння», – розповіла Ірина Магдиш.
Вона зазначила, що це буде книжка не лише для читання: «Власне тексту там не так уже й багато. Книга буде для розглядання, подорожування, адже там будуть географічні карти. Це видання ніби запрошуватиме людей відвідати місця у Львові, на Львівщині, на Франківщині, які пов’язані із життям та діяльністю митрополита».
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львові внаслідок ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...