До Герцаївських правоохоронців за допомогою звернулась 61-річна мешканка села Байраки. Жінка повідомила, що невідома особа з її подвір'я викрала велосипед.
Дільничні інспектори місцевого райвідділу міліції провели ряд заходів. Зокрема, опитали місцевих мешканців, котрі і вивели на слід зловмисника. Ним виявився 14-річний односельчанин потерпілої. Хлопець зізнався у скоєному злочині та пояснив, що ровер взяв, щоб покататися.
Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років. Триває слідство.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області у ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...