Чернігівська область: кожного дня зростає кількість пожеж з причини необережного поводження громадян з вогнем

Чернігівська область: кожного дня зростає кількість пожеж з причини необережного поводження громадян з вогнем

12.03.15 10:09 0 610
Незважаючи на попередження рятувальників та екологів, громадяни продовжують масово випалювати сміття, суху траву та минулорічні залишки рослинності. Крім того, мають місце численні факти пожеж з причини необережного поводження з вогнем. Кинутий непогашений недопалок, сірник за умов сухої погоди призводить до загорянь сухої рослинності в результаті чого вогонь поривами вітру розповсюджується на значні території, будівлі та споруди різного призначення. Як наслідок, в області кожної доби виникають десятки пожеж. Лише протягом 10 березня їх зареєстровано 20, в результаті чого вигоріло майже 130 га території, знищено або пошкоджено 21 будівлю та споруду.

Так, о 13:38 на відкритій території біля с. Купчичі Сосницького району виникла пожежа сухої трави на площі 100 га.

О 14:15 у с. Баранівка Семенівського району через неконтрольоване спалювання сухої трави згоріло 3 будівлі, що не експлуатуються.

Біля с. Хоробичи та с. Лютіж Городнянського району спалювання сміття призвело до пожежі нежитлового будинку та сараю.

Тож аби не стати винуватцем пожежі та не створювати небезпеку для себе, оточуючих Вас людей і не завдавати шкоди навколишньому середовищу, рятувальники ДСНС закликають населення проявляти обережність у поводженні з вогнем. Слід замислиться над тим, наскільки небезпечною може стати поява вогню поблизу будівель, в лісових масивах та паркових зонах.

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вінничина: допоможіть ...
Наступна новина: Львів’янку,яка самовіддано ...

КОМЕНТАРІ