В Івано-Франківську презентували Реанімаційний пакет реформ

В Івано-Франківську презентували Реанімаційний пакет реформ

13.03.15 09:24 0 619
В Івано-Франківську відбулось експертне обговорення громадськості та депутатів на тему "Дорогою реформ: Як зміни законодавства вплинуть на життя у регіонах"

12 березня 2015 року громадська ініціатива "Реанімаційний пакет реформ" презентувала в Івано-Франківську власне бачення реформування країни. Експерти намагалися пояснити - як рішення, прийняті парламентом за 100 днів роботи, вплинуть на життя у регіонах.

Однією з головних задач суспільства є забезпечення максимальної прозорості використання коштів, які Україна отримує від міжнародних фінансових інституцій (МВФ, Світовий банк, ЄС тощо). За словами експерта РПР з публічних фінансів Віктора Мазярчука, у 2014-2016 рр. уряд має отримати до 20 млрд.дол. США, які потім необхідно буде повертати. Тому, ефективність використання даних коштів та прозорість є ключовими питаннями сьогодення.

Власними думками з приводу проведення в країні реформ поділились і депутати Івано-Франківської міської ради.

Так Ростислав Кукурудз зазначив, що наразі суспільством неоднозначно сприймаються розпочаті урядом реформи. Заплановані заходи фактично дискримінують органи самоврядування та населені пункти, які знаходяться в економічно невигідних географічних зонах.

" ті населені пункти, на території яких функціонують суб`єкти господарювання мають шанс отримувати кращі показники зборів та податків, проте ті села та містечка, які знаходяться на переферії фактично залишились з нулем" - зазначив Ростислав Кукурудз.

Загалом усі учасники дискусії погодились, що саме країна потребує кардинальних змін, без яких можуть відбутися дуже драматичні наслідки. Уряду необхідно якомога швидше приступати до втілення всього пакету реформ паралельно проводячи й роз`яснювальну кампанію серед населення.

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: На автошляхах Житомирщині ...

КОМЕНТАРІ