У Волинській області прокуратура просить повідомити про осіб,причетних до злочинів проти учасників Революції Гідності

У Волинській області прокуратура просить повідомити про осіб,причетних до злочинів проти учасників Революції Гідності

13.03.15 14:04 0 660
Органами прокуратури України вживаються вичерпні заходи задля притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності.

Прокуратура області неодноразово зверталася до волинян, які були свідками чи потерпілими від таких злочинів, з проханням повідомити усю відому їм інформацію правоохоронним органам.

Надані громадянами відомості були використані слідчими прокуратури Волині у ході розслідуванні 11 кримінальних проваджень за фактами перешкоджання працівниками правоохоронних органів мирним акціям протесту під час Революції Гідності, 3 з яких - закриті, а 8 - об'єднані в одне й скеровані за підслідністю в прокуратуру міста Києва.

Наразі ж прокуратура області звертається до громадян із проханням надати інформацію, а також фото- й відеоматеріали, на яких зафіксовано факти вчинення таких злочинів, які, можливо, досі залишаються невідомими для органів досудового розслідування.

Відтак, нагадуємо номер телефону, за якими волиняни можуть повідомити про факти вчинення злочинів проти учасників мирних акцій під час Революції Гідності та осіб, до них причетних: (0332) 72-22-22.

За кожним таким повідомленням, за наявності законних підстав, буде вжито належних заходів прокурорського реагування.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ