Грабунок хлопець вчинив у магазині автозапчастин, що знаходиться в сусідньому селі. Як з'ясувалося, юнак прийшов до магазину і дочекавшись, коли продавець відволічеться, викрав акумуляторну батарею фірми «BOSH» вартістю 1200 гривень. Побачивши, що зловмисник утікає з викраденим, продавець відразу зателефонував до міліції. На місце події негайно виїхали оперативники та вже за півгодини затримали підозрюваного неподалік магазину, де було вчинено злочин. Затриманим виявився 19-річний житель Долини, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.
За фактом скоєння пограбування розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
Правоохоронці також перевіряють причетність затриманого до аналогічних діянь.
СЗГ УМВС України
в Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: Знову трагічна звістка зі ...