Він дав завдання провести роботи з благоустрою та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, а також забезпечити очищення від сміття береги водойм.
«Також навесні важливо прибрати кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця поховання видатних осіб, - зазначив Іван Крисак. – Не залишаться поза увагою і автошляхи області. Зокрема, впродовж березня-травня департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА повинен забезпечити очищення та прибирання придорожніх лісових смуг, висадку в кожному районі на ділянках доріг, які заносяться снігом, лісозахисних насаджень, очистку від побутового сміття майданчиків для відпочинку та стоянок вздовж доріг».
Також виконувач обов'язків голови ОДА доручив провести 25 квітня у всіх населених пунктах області День довкілля.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: За два місяці 1400 жителів ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим