38 крадіжок Андрій скоїв з гаражів, решту – з станцій технічного обслуговування, новобудов та складського приміщення (кіоску). До крадіжки з кіоску парубок залучив свого 22-річного знайомого Олександра.
До приміщень зловмисник проникав шляхом зриву, злому чи інших пошкоджень замків. Викрадав електроінструменти, побутову техніку, продукти харчування та інші речі, які мають матеріальну цінність, - зазначив заступник начальника слідчого управління УМВС Віктор Сидорчук.
Правоохоронці встановили особу та затримали крадія завдяки вдало проведеним оперативно-розшуковим та слідчим заходам. Він перебуває у слідчому ізоляторі. Кримінальне провадження за цими фактами скеровано до суду. Андрію та його спільнику Олександру загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
СЗГ УМВС України
в Рівненській області
(за матеріалами слідчого управління)
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Суб'єкти ...
Быстрое привлечение средств для срочных задач ...
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?