Під час профілактичного рейду в Ковельському районі дільничні інспектори міліції у трьох господарствах вилучили 240 літрів «браги» та 21 літр готового самогону, який знищили на місці. У ході огляду працівники міліції виявили також апарати для його приготування.
На трьох волинян складено адміністративні протоколи за ст. 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Еліна БАГІНСЬКА,
Ковельський МВ УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Тернополі,щоб допомогти ...