Заступник голови Тернопільської ОДА зустрівся з рідними бійців батальйону «Збруч»

Заступник голови Тернопільської ОДА зустрівся з рідними бійців батальйону «Збруч»

17.03.15 08:32 0 485
Рідні бійців батальйону «Збруч» мають намір розпочати 17 березня безстрокову акцію протесту, якщо вояки не будуть демобілізовані у найближчі дні. Рік їхньої служби закінчився ще 10 березня.

Про це матері та дружини військовослужбовців повідомили під час зустрічі із заступником голови обласної державної адміністрації Леонідом Бицюрою.

Мешканки області кажуть, що термін служби бійців вже закінчився, однак їх досі не відпускають. Зараз вони перебувають на Донеччині.

За словами однієї з жінок, багатьом бійцям загрожує звільнення з роботи, адже понад рік вони несуть службу у зоні АТО.

«Ми вже зверталися і в Адміністрацію Президента, і в Кабінет Міністрів, - каже жінка. – На жаль, ситуація не змінюється. А тепер ми хочемо розпочати безстрокову акцію протесту. Ми готові стояти доти, доки наших рідних не відпустять!».

Жінки розповідають, що готові скаржитися навіть у військову прокуратуру, головне – щоб подіяло.

«На жаль, проблему неможливо вирішити на рівні Тернопільщини, - констатував заступник голови ОДА Леонід Бицюра. – Але ми мусимо використати всі можливості допомогти нашим землякам. Є ряд обґрунтованих претензій ініціативної групи, і своєчасне їх вирішення може вплинути насамперед на підсумки мобілізації на Тернопільщині. Я підтримую вашу позицію і постараюся зробити все, що в моїх силах».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ