Тернопілля: в області змагаються юні інтелектуали

Тернопілля: в області змагаються юні інтелектуали

17.03.15 13:53 0 500
Участь у відкритті регіональних турнірів 14-го Чемпіонату Тернопільської області з інтелектуальних ігор «УНІКУМ», що відбулося 14 березня у Збаражі взяв директор департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур.

За його словами, учасниками змагань можуть бути учні загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, вік яких не перевищує 17 років.

«Чемпіонат створює умови для забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, національного виховання, здобуття дітьми додаткових знань, умінь, навичок за інтересами, виховання всебічно розвиненої особистості, формування інтелектуальної еліти області, створення системи пошуку, розвитку, підтримки юних талантів і обдарувань, організація змістовного дозвілля та відпочинку дітей», - наголосив Віктор Степанович.

Учасниками турніру у Збаражі стали команди Лановецького, Збаразького, Кременецького, Шумського, Підволочиського районів. У Чорткові до турніру, що відбувся 15 березня, долучилися команди Чортківського, Заліщицького, Гусятинського, Борщівського районів. Серед них перемогу здобули команди Шумського НВК, Шумського ліцею, Васильківської ЗОШ Гусятинського району та Мельниця-Подільської ЗОШ Борщівського району.

Також Віктор Мацикур зазначив, що наступний регіональний турнір відбудеться у Бережанах 22 березня, де візьмуть участь Бережанський, Підгаєцький,Зборівський та Козівський райони. 29 березня – у Теребовлі, де братимуть участь Теребовлянський, Бучацький, Монастириський та Тернопільський райони, 04 квітня – у Тернополі, де змагатимуться 12 кращих команд шкіл міста. Фінал чемпіонату відбудеться 25 квітня у Тернополі.

Нагадаємо, 5 березня в онлайн режимі відбувся І етап Чемпіонату. Участь у ньому взяли школи зі всіх районів області, міста Тернополя та Чорткова , за винятком Тернопільського району.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: На автодорозі «Київ-Чоп» ...

КОМЕНТАРІ