Демобілізовані бійці Тернопільщини зможуть пройти реабілітацію у шести медичних закладах

Демобілізовані бійці Тернопільщини зможуть пройти реабілітацію у шести медичних закладах

17.03.15 14:34 0 438
Результати проведення другого етапу четвертої черги часткової мобілізації у Тернопільській області, а також підготовку до прийняття в області демобілізованих бійців обговорив 16 березня виконувач обов'язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак із керівниками департаментів та управлінь.

Як зазначив він, для виконання мобілізаційного плану в області потрібно щодоби мобілізувати близько 100 чоловік або 6 чоловік з кожного району.

«Така кількість визначена з урахування часу, потрібного для проведення військової підготовки мобілізованих чоловіків. Відтак, куратори відповідних районів повинні посилити роботу із представниками на місцях та спрацювати якомога оперативніше. Слід у невідкладному порядку забезпечити заміну тих бійців, які уже мають бути на ротації», - додав Іван Крисак.

Медичні заклади області готові надати відповідні послуги демобілізованим бійцям, повідомив директор департаменту охорони здоров'я Володимир Курило.

«На реабілітацію демобілізованих бійців виділили 1 млн грн, - продовжив він. - Лікування здійснюватимуть на базі комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільська Університетська лікарня», психологічну реабілітацію проведуть на базі обласної психоневрологічної лікарні, Заліщицького військового госпіталю наркод. Микулинецької та Більче-золотетської лікарні реабілітації».

Демобілізованим бійцям надаватимуть безкоштовні путівки для оздоровлення в санаторно-курортних закладах області. Також соціальне забезпечення із місцевих бюджетів виділятимуть для допомоги їхнім сім'ям. Усі бійці мають право повернутись на попереднє місце праці, незважаючи на запізнення ротації, констатував Іван Крисак.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Буковинець під час ...
Наступна новина: В Луцьку микола Романюк ...

КОМЕНТАРІ