У Луцьку відбувся фестиваль «Тато,мама,я – спортивна сім’я»

У Луцьку відбувся фестиваль «Тато,мама,я – спортивна сім’я»

17.03.15 17:23 0 476
15 березня в місті Луцьку в приміщенні торгово-розважального центру «Порт-Сіty» на арені розваг “GENERATOR CITY” міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та Волинським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» організували фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім'я».

Привітати і побажати перемог учасникам фестивалю завітали заступник начальника управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин, директор Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Володимир Новосад, голова комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець, директор міського центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Надія Петрик, головний спеціаліст відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Іван Дишко і директор арени розваг “GENERATOR CITY” Олена Вознюк.

В спортивному заході взяли участь 24 команди, з яких 17 сімей — з міста Луцька, 7 — з різних куточків області. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно долали перешкоди.

Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

За підсумками всіх спортивних випробувань третє місце у міському фестивалі посіла сім'я Олександра, Оксани та Максимка Горелових, які представляли ЗОШ № 20. Друге місце виборола сім'я Сергія, Ірини та Даринки Вертей – представники НВК № 10. Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім'я Анатолія та Олени Хомич з сином Михайликом. Тато - викладач ЛНТУ, мама - вчитель, а син - учень загальноосвітньої школи № 2. Ця родина стала першою також й за підсумками результатів обласного фестивалю, а тому буде представляти наше місто та область у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім'я», що відбудеться у травні в місті Суми.

Всі учасники міського фестивалю були нагороджені солодкими подарунками, а переможці та призери отримали ще й грошову винагороду від міського центру «Спорт для всіх».

Вітаємо переможців та призерів фестивалю, а сім'ї Хомич зичимо успішної підготовки та виступу на Всеукраїнському фестивалі.

Також висловлюємо слова вдячності від організаторів та всіх учасників директору арени розваг “GENERATOR CITY” Олені Вознюк за надану можливість провести цікаві та змістовні сімейні змагання.

Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» (720335)

Управління освіти Луцької міської ради (724 8 00, 728 058)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ